RSS

Bisiklet Ekipman

2013-03-25-20.02Bisikletim Pinarello FP5. Tamamı karbon ve Shimano Ultegra komponentlerden oluşuyor. Selesi Selle Italia. Çok kaliteli ve üst düzey bir bisiklet. Daha önce ilk olarak bir Giant SCR2 vardı, daha sonra Scott Speedster S30 vardı. Şimdiki bisikletim bu ve uzun süre böyle kalır bence. İleride ne olur bilemiyorum. Aslında bisiklete çapraz antrenman diye başladım fakat o kadar hoşuma gitti ki bazı haftalarda sadece bisiklete binip hiç koşmadığım da oldu. Çok güzel bir spor. Üzerinde Garmin Edge 810 var.

12718_i_1

Pedallarım Look Keo 2 Max Carbon. Çok kaliteli ve popüler pedallar. Hem hafif hem de stabiller. Ayakkabıya kilitlenmesi alışıncaya kadar zor geldi biraz. Fakat şu anda sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

6a00d83453140969e20168ebe04b4a970c-640wi

Ayakkabılarım Scott Road Team Boa. Çok hafif ayakkabılar. Giymesi, çıkarması çok kolay. İçi biraz sert gibi ama bence öyle olması lazım, çünkü gücü pedala ayakkabıyla aktarıyoruz.

Performans ölçümü için koşuda da kullandığım Garmin Forerunner 310XT’yi kullanıyorum. Triatlon saati olduğundan koşu, bisiklet ve yüzme modları var.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: